Magazin

Állásajánlatok - Kereskedelmi ügyintéző

Folyamatosan keresünk új, motivált kollégákat.

Amennyiben a nyitott pozícióink között nem találta meg a számára megfelelőt, kérünk, küldje el önéletrajzát ügyvezetőnknek, a nicotech@nicotechnika.hu email címre, vagy látogasson vissza honlapunkra később is.

Kereskedelmi ügyintéző

Nemzetközi hátterű cégcsoportunk, új mérföldkőhöz érkezett! Dinamikusan fejlődő, 30 éves múlttal és nemzetközi hálózattal rendelkező, ipari termelővállalatok részére komplex logisztikai, beszerzési, tervezési és gyártási szolgáltatást nyújtó cégcsoport képviseletéhez keressük csapatunk új, oszlopos tagját, akivel közösen elérhetjük kitűzött céljainkat.

Érdekesebbnél érdekesebb kihívások várnak ránk, így egy izgalmas közös utazásra hívunk. Ha részt vennél sikereinkben akkor ne habozz és jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén.

Főbb feladatok:

Kereskedelmi ügyintézői feladatok ellátása továbbá az értékesítés támogatása:

  • Áruátvétel, Készlet kezelés
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, értékesítőkkel
  • Árajánlatok elkészítése az ügyfeleink részére
  • Rendelések feldolgozása, Beszerzés
  • Kiszállítások megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office, Windows)
  • Csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre
  • Középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (Gazdasági esetén műszaki affinitás)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • Releváns szakmai / B2B tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Stabil cégcsoport szintű háttér országos lefedettséggel
  • Részvétel műszaki, gazdasági és kereskedelmi belső képzéseken
  • Továbbtanulás támogatása (versenyképes személyi juttatások)
  • Fejlődés lehetőség (kereskedelem, gyártás és tervezés területén)
  • Előrelépés lehetőség
  • Érdekes és változatos munakör (monotonitás mentes)